Nasza praca

   Chrzest to pierwszy Sakrament Twojego Dziecka. Chcesz wszystko dobrze zaplanować, chcesz aby ten dzień był szczególne piękny. Dbasz o odpowiednie przygotowanie duchowe ale i to bardziej przyziemne takie jak ubrania, fryzury czy poczęstunek dla Gości. Dbasz o odpowiednią oprawę i bardzo Ci zależy, żeby Twoje Dziecko wyglądało wyjątkowo, było ubrane w śliczne odświętne ubranko i żeby wszystko było wyjątkowe… I tu możemy Ci pomóc, ponieważ dysponujemy wyjątkowym produktem, niezbędnym w trakcie przyjmowania Sakramentu Chrztu. Nasz produkt to świece i szatki, nietuzinkowe, niebagatelne, których nie kupisz nigdzie indziej, ponieważ  to autorskie wzory. Wykonywane przez nas akcesoria są eleganckie a zarazem skromne, wysmakowane i stylowe, wyróżniające się bardzo dokładnym wykonaniem z dbałością o szczegóły.

   Proponujemy Ci świece ręcznie zdobione koronkami, tasiemkami atłasowymi, tiulem z delikatnymi elementami zdobniczymi oraz  szatki z haftem imiennym. Dzięki personalizacji szatki zyskują szczególny charakter, stają się osobistymi  pamiątkami.

Świece i szatki są zapakowane w pudełko, w którym mogą być bezpiecznie przechowywane przez lata.

  Tworzone przez nas akcesoria do chrztu wykonujemy na zamówienie. Dostosowując się do potrzeb Naszych Klientów, uwzględniając osobiste preferencje, staramy się zaspokoić nawet najbardziej wymagających. Bardzo się dla nas liczy Państwa zadowolenie więc dołożymy wszelkich starań aby nasz wyrób sprostał wymaganiom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.